Свободата ще ни спаси или ще ни погуби?
Много малко хора ще оцелеят. При тази свободна воля, ще им изяде главата. Това е дяволска работа.“ С тези силни думи Веселин Орешков насочва вниманието към тема, която засяга всеки от нас – как използваме свободата, която имаме. Дали тя ни води към осъзнат избор или към самозаблуда? В новото издание на рубриката „Веселин Орешков отговаря“ той дава своята гледна точка за времето, в което живеем.









































